Den matek v DpS Plaveč

denm-plavec24-2.jpg

20. 05. 2024

Druhou neděli v květnu slaví maminky svůj svátek. Při této příležitosti náš školní pěvecký sbor Sluníčko zajel potěšit obyvatele i personál Domova pro seniory v Plavči, aby svým tradičním vystoupením přispěl k oslavám tohoto svátku. Společně s našimi žáky vystoupily i děti z místní mateřské školy.

Ve středu 15. května v dopoledních hodinách se děti se svým doprovodem vydaly do všem již známých prostor bývalého zámku v Plavči. Jako vždy měly připravené pestré pásmo složené z písní, hry na flétny, recitace a hry na klavír a na housle. Všechny přítomné tak potěšily známými písněmi z dob mládí zdejších klientů, kteří se k dětem rádi přidali a mnohé písně si s nimi zazpívali.

Děti byly na závěr odměněny potleskem, velkou pochvalou a sladkou odměnou. Další vystoupení v prostorách DpS bude v měsíci červnu v rámci oslav Dne seniorů na Mezigeneračním setkání.

Mgr. Jana Švandová