Inovativní vzdělávání ve školní družině

inov-v-sd24-2.jpg

21. 06. 2024

Stejně jako škola je i školní družina od letošního školního roku zapojena do Operačního programu Jan Amos Komenský, jejichž poskytovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Pro děti byly vymýšleny různé aktivity, tematické projekty, ale i zážitkové programy, soutěže i bojovky během nichž se jim prohloubily znalosti v různých oblastech. Nejvíce děti zaujalo téma Voda kolem nás, při kterém se prováděly různé pokusy, pozadu nezůstaly ale ani ostatní témata, při kterých jsme se věnovali také zdravé výživě, zdraví a čistotě, České republice, divadlu, kosmonautice, tangramům, Velikonocům, třídění odpadu atd. Celkem nás provázelo během roku 32 hodin těchto tematických aktivit. Myslím si, že jsme si to všichni moc užili a další aktivity v obdobném duchu na nás čekají i v příštím školním roce.

Eva Langová – vychovatelka ŠD