Miniatletika MŠ

zavodyms24-17.peg

21. 06. 2024

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili miniatletických závodů pro mateřské školy ve Znojmě. Naši školku reprezentovalo šest dětí: Martin Klempa, Martin Nevrkla, Tomáš  Vidoň, Karolína Mokrá, Eliška Krutišová a  Adéla Kuřítková. Děti s velkým nasazením a nadšením závodily ve třech disciplínách : hod míčkem, skok z místa do dálky a běh na 50 m. Jsme rádi , že si mohly vyzkoušet  disciplíny na "velkém stadionu" a užít si atmosféru závodu v tomto prostředí. Jejich nadšení bylo opravdu velké. Přišli nás podpořit i rodiče, za což jsme také moc rádi. Všechny děti si odnesly pěkné ceny, medaile, diplom a pro školku tři sady florbalových hokejek. Motivace pro trénování je velká, takže zase za rok...

Kubáková Jindřiška, Puklová Lenka